Βρήκα άκρη!

Ο Hondos του Niva !!
Post Reply
Πάνος
Posts: 3
Joined: Sat Mar 24, 2018 7:48 pm

Βρήκα άκρη!

Post by Πάνος » Thu Apr 26, 2018 11:39 pm

Καλησπέρα. Δείτε αυτό το σάιτ από Βουλγαρία. Έχει αρκετά πράγματα και έρχονται αντικαταβολή σε περίπου 6 μέρες.
http://bhv-bg.com
;) ;) ;)

makfrag
Posts: 13
Joined: Sun Nov 05, 2017 5:42 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by makfrag » Mon May 14, 2018 11:48 am

Πολύ καλό φαίνεται!!

makfrag
Posts: 13
Joined: Sun Nov 05, 2017 5:42 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by makfrag » Tue May 15, 2018 11:00 am

Έχει ψωνίσει κανείς από αυτό το site να μας πει εντυπώσεις κλπ?

Mantzaris_junior
Posts: 28
Joined: Thu Apr 06, 2017 10:34 am

Re: Βρήκα άκρη!

Post by Mantzaris_junior » Wed May 16, 2018 12:38 pm

Ναι έχει ψωνίσει πολύς κόσμος από εκεί και έρχονται σε 2 εργάσιμες με αντικαταβολή!Τα πράγματα δεν είναι μουφα είναι γνήσια!!

makfrag
Posts: 13
Joined: Sun Nov 05, 2017 5:42 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by makfrag » Wed May 16, 2018 6:33 pm

Mantzaris_junior wrote:
Wed May 16, 2018 12:38 pm
Ναι έχει ψωνίσει πολύς κόσμος από εκεί και έρχονται σε 2 εργάσιμες με αντικαταβολή!Τα πράγματα δεν είναι μουφα είναι γνήσια!!
Thanks Αποστόλη

Mak93
Posts: 11
Joined: Thu Oct 12, 2017 8:13 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by Mak93 » Tue Jun 05, 2018 11:20 pm

από βουλγαρία περνάει τελωνείο ?

gkaliamas
Posts: 14
Joined: Mon Jun 12, 2017 4:36 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by gkaliamas » Mon Jun 11, 2018 7:58 am

οχι γιατι ειναι ευρωπη

xalk
Posts: 3
Joined: Mon Apr 10, 2017 4:37 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by xalk » Wed Jun 13, 2018 1:25 am

….δεν έχω κάνει αγορά, αλλά ήταν πολύ ευχάριστο που έπειτα από επικοινωνία μαζί τους, αλλάξαν αμέσως, την λάθος ελληνική σημαία με την σωστή :)

Mak93
Posts: 11
Joined: Thu Oct 12, 2017 8:13 pm

Re: Βρήκα άκρη!

Post by Mak93 » Thu Aug 16, 2018 4:30 pm

πηρα κατι πραγματα πολυ γρηγορη , και πολυ καλη εξυπηρετηση .

Post Reply