Μαγαζιά με αξεσουάρ-ανταλλακτικά?

Ο Hondos του Niva !!
Απάντηση
Vaggelis D

Μαγαζιά με αξεσουάρ-ανταλλακτικά?

Δημοσίευση από Vaggelis D » Πέμ Νοέμ 23, 2017 2:12 pm

Καλησπέρα στην ομάδα!μιας και είμαι νέος κάτοχος niva δεν γνωριζω καθόλου μαγαζιά με ανταλλακτικά-αξεσουάρ για το "θεριό" αν θέλετε δώστε μου τα φώτα σας..

Άβαταρ μέλους
kostas

Re: Μαγαζιά με αξεσουάρ-ανταλλακτικά?

Δημοσίευση από kostas » Πέμ Νοέμ 23, 2017 9:45 pm

Το συνεργείο στο Κερατσίνι έχει σχεδόν τα πάντα! και από το net έχεις δει και τα υπόλοιπα.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Εικόνα

Vaggelis D

Δημοσίευση από Vaggelis D » Παρ Νοέμ 24, 2017 10:56 am

Ευχαριστώ Κώστα!Στο ίντερνετ έχει πολύ πράγμα όντως,απλα εχει αρκετά site απο Ρωσία και δεν ξερω τι παίζει με τελωνείο με πράγματα απο Ρωσία..το συνεργείο στο Κερατσίνι να φανταστώ δεν έχει σε κάποιο site οπότε θα κάνω την επίσκεψη μου για να δω τι υπάρχει για τον "Ρώσο" μου...

Άβαταρ μέλους
kostas

Δημοσίευση από kostas » Παρ Νοέμ 24, 2017 11:06 am

Ναι οι αγορές εκτός Ευρώπης ανάλογα το πoσο και την εταιρεία μεταφοράς κρύβουν τελωνείο που προκύπτει στην παράδοση. Οι αγορές εντός Ευρώπης έχουν μόνο μεταφορικά τα βάζεις κάτω και βλέπεις για μικρά ποσά είναι μια η άλλη και καλύτερα στην Ελλάδα.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Εικόνα

panstath_fokea

Δημοσίευση από panstath_fokea » Τετ Νοέμ 29, 2017 6:57 pm

Καλό και χρήσιμο το internet πρέπει όμως να είσαι σίγουρος γι αυτό που παραγγέλνεις.Πριν το 4ο μου niva και μετά το 3ο μου, οι παλιοί θυμούνται, είχα ένα Terios 1.3. θέλοντας λοιπόν να το αναβαθμίσω με τους προβολείς ομίχλης που μπαίνουν στον προφυλακτήρα και επειδή οι εδώ γνήσιοι κόστιζαν γύρω στο 300άρι τους παράγγειλα από το διαδίκτυο με την μόνη διαφορά ότι μέσα στο κουτί τους ο ένας ήταν σπασμένος. Φυσικά η εταιρεία δεν αναγνώρισε τίποτε κι έτσι κάποια στιγμή βρήκα (2) μεταχειρισμένους και τους τοποθέτησε ο Κώστας. θέλω εν ολίγοις να πω ότι καλύτερα να βλέπεις αυτό που παίρνεις από κοντά γιατί μπορεί να σου έρθει κάτι που δεν σου κάνει. Θα συμφωνήσω με τον Κώστα ότι το συνεργείο στο Κερατσίνι έχει τα πάντα.

Καλές Αγορές από όπου κι αν είναι φίλοι μου. :D :D :D

Απάντηση