Dulas-Κωστας

Για να δουμε τι θα δούμε !!
Post Reply
Dulas
Posts: 42
Joined: Thu Apr 06, 2017 4:55 pm

Dulas-Κωστας

Post by Dulas »

Με την καλησπέρα μου σε όλο το κόσμο.

Ονομάζομαι Κώστας, το Nickname μου είναι Dulas.

Περιοχή Πορτο Ράφτη Αττική. Αλλα μεγάλωσα Παιανία

Κάτοχος πλέον, αν και άργησα πολύ ομολογώ, ενός Niva τις τελευταίες δύο εβδομάδες.

Φυσικά μεταχειρισμένο να έχει περάσει πρώτα από τις παιδικές αρρώστιες σε αλλα χερια...

Σε γενικές γραμμές το παλιό καλο καιρό τραβιόμουν με εντούρο αλλά όπως όλοι μας οι υποχρεώσεις μεγαλώνουν μαζί με το κουφάρι μας και όσο νάνε όταν η γριά γεράσει τα κόκαλα της τρίζουν με λίγα λόγια καλά ήταν αλλα και ο πιο ελαφρύς τραυματισμός μας κρατα εκτος μεροκάματου οπότε το γύρισα σε εναλλακτικό τουρισμό με τέσσερις ρόδες, όπου μπορώ πλέον πολύ ευχάριστα να μπορέσω να πάρω τα παιδάκια μου σε μέρει που κάποτε είχα περάσει και να μην τα έχω κλεισμένα με τηλεόραση μέσα στο σπίτι, παιδότοπους κτλ γιατί κανένας δεν έπαθε τίποτα με λίγο χώμα... ούτος η άλλος μία μέρα θα μας σκεπάσει που θα μας σκεπάσει.... μέχρι τότε ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ.

Το 'NIVARA" εκτελεί χρέη τρίτου αυτοκινητου και το πήρα με πολύ συγκεκριμένα κριτήρια...

Θέλω βουνό.+ -

Απλά.

Μέχρι εκεί έφτανε το πορτοφόλι, ούτος η άλλος τα γούστα είναι να τα κάνουμε όταν είναι η ώρα τους, οι υποχρεώσεις ποτε δεν τελειώνουν και προτιμώ να χαρώ τώρα όσο μπορώ τα χώματα παρα όταν πλησιάσω τα γεράματα που θα τα δω ανάσκελα...

Σε βάθος χρόνου να είμαστε καλά θα σας πρήξω λίγο με απορίες κτλ αλλα είναι φυσιολογικό.

Καλή αρχή και εύχομαι να μαζευτεί κόσμος να μαθαίνουν οι νεότεροι και να θυμούνται οι παλιοί. :D
Μια μέρα θα μας σκεπάσει που θα μας σκεπάσει...το χώμα.
Μέχρι τότε... ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ
User avatar
kostas
Posts: 474
Joined: Thu Apr 06, 2017 2:21 pm

Re: Dulas-Κωστας

Post by kostas »

Συνονόματε καλώς ήρθες να σου πω την αλήθεια με ψυχοπλάκωσες με αυτά τα χώματα... ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!
Βάλε καμιά φώτο να δούμε το niva σου.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Image
Dulas
Posts: 42
Joined: Thu Apr 06, 2017 4:55 pm

Re: Dulas-Κωστας

Post by Dulas »

kostas wrote: Fri Apr 07, 2017 8:02 pm Συνονόματε καλώς ήρθες να σου πω την αλήθεια με ψυχοπλάκωσες με αυτά τα χώματα... ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!
Βάλε καμιά φώτο να δούμε το niva σου.
(Έχω φάει κάτι σφαλιάρες τους τελευταίους μήνες και αναθεώρησα πολλά... Για αυτό και το τσίμπησα το Niva, τα γούστα πρέπει να τα κάνουμε όταν πρέπει.)

Image


Δεύτερη βόλτα Υμηττό, με την φαμίλια.

Τα λάστιχα δεν έχω προλάβει ακόμα να τα αλλάξω μιας και μαζί με τον Hulk :mrgreen: πήρα και της μαμά ζάντες με απάτητα παπούτσια.

Αλλαγές θέλω μπόλικες αρκεί να έχω χρόνο.

Πρώτη άδεια κυκλοφορίας 2006, 101000Κm, από σκουργιά λίγες, θορύβους περίεργους λίγα πράγματα μάλλον φυσιολογικά που δεν με απασχολούν τόσο. :D
Μια μέρα θα μας σκεπάσει που θα μας σκεπάσει...το χώμα.
Μέχρι τότε... ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ
Post Reply